iIość sztuk:0Razem0,00 PLN

Produkty

iIość sztuk:0Razem0,00 PLN

Obserwowane

SZKOLENIE SZYTE NA MIARĘ
lukomades.plLista kursówSZKOLENIE SZYTE NA MIARĘ
Instytut Szkoleniowy Lukomades oferuje szkolenia indywidualnie dopasowane pod Ciebie i Twoje potrzeby. Tak jak każdy z nas jest inny, tak każdy może wymagać pozyskania innych umiejętności. Dlatego powstały Kursy szyte na miarę – którymi pomożemy Ci osiągnąć wyznaczone cele, poprzez pozyskanie odpowiedniej wiedzy, praktyki i kompetencji.

CELE MERYTORYCZNE KURSU

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dokształcić swoją technikę stylizacji paznokci, chcesz otworzyć własny salon makijażu albo potrzebujesz zatrudnić profesjonalnego barbera, ale nie wiesz jak się do tego zabrać, Instytut Szkoleniowy Lukomades jest po to aby pomóc osiągnąć Ci Twój cel indywidualny i biznesowy. Z nami zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci rozwinąć siebie jako specjalistę, oraz poprowadzić firmę w branży beuaty, którą trzeba poznać, aby zrozumieć.

Ze względu na indywidualny charakter Kursów szytych na miarę, ich dokładny zakres, czas i cena są ustalane indywidualnie wraz z Tobą – po dokładnym poznaniu Twoich potrzeb. Chcemy, aby kurs pomógł Ci osiągnąć wyznaczone cele, dlatego skontaktuj się  z nami i porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci w tym pomóc. Tylko musimy wcześniej wziąć z Ciebie miarę, aby właściwie uszyć nową kreację – bez tego szycie na miarę, nie będzie miało celu.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Instyt Szkoleniowy Lukomades
ul. Łużycka 16 w Gliwicach

Klinika Urody Bonjour
ul. Łużycka 16 w Gliwicach.

Przez kogo prowadzone są zajecia?

Nasi trenerzy to pasjonaci kosmetologii, doświadczeni kosmetolodzy oraz wykładowcy akademiccy.

cele i korzyści

Kursy prowadzone są przez wielojęzyczną, certyfikowaną kadrę i zakończone są uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu VCC. 
90% zajęć to praktyka zorientowana na wyrabianie najwyższych umiejętności wykonywania wysoce profesjonalnych usług kosmetycznych. 
Pracujemy na narzędziach i kosmetykach, które pozwalają realizować pracę zgodnie z najnowszymi trendami.

stock

Najnowsze oferty pracy

stock

Work-beauty
Warstwa-7
Warstwa-6
Warstwa-2
Warstwa-3
Warstwa-4
Warstwa-5